Wibratory Logopedyczne

You have no items.

  • Zestaw flecików do OPT

Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

dostępność Brak w magazynie
smak Nie
kolor wielokolorowy
rodzaj materiału plastik
zestaw multi-zestaw
multimedia instrukcja
powierzchnia gładka
PRODUCENT TALK TOOLS
  • zawiera VAT ( VAT23 )
  • szybka wysyłka
  • najlepsza cena
142,00 zł

Opis

Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

- zawiera 12 flecików i dmuchawek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS do terapii mowy i karmienia. Zawiera szczegółowy instruktaż postępowania w pracy nad konkretnymi głoskami i problemami np. retrakcją języka przy seplenieniu międzyzębowym.

Fleciki i dmuchawki stosujemy w wielu różnych zaburzeniach: w terapii jąkania, w terapii orofacjalnej (przy zaburzeniach napięcia mięśnia okrężnego), wykorzystujemy je w ćwiczeniach kształtowania właściwego toru oddechowego i wydłużania faz oddechu. Drobiazgowa instrukcja Sary Rosenfeld Johnson jest doskonałym przewodnikiem po poziomach ćwiczeń z dziećmi.

Hierarchia gwizdkowa TALK TOOLS była testowana i została zatwierdzona do użytku terapeutycznego przez QUEST ENGINEERING SOLUTIONS (Billerica, MA). Co oznacza, że nie można dowolnie zastepować flecików w hierarchii, kierując się jedynie ich zewnętrznym podobieństwem.

Kilka porad:

1. płaskoustnikowe fleciki wykorzystuje się do zamknięcia ust, aby ograniczać ślinienie oraz do pracy nad fonemami, które wymagają napięcia wargi dolnej;

2. im trudniej Pacjentowi dmuchnąć, tym bardziej cofa on język;

3. gwizdki 1 i 2 mogą być wykorzystywane do stabilizacji żuchwy i wspierania zamknięcia ust.

ATEST CE

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.