Wibratory Logopedyczne

You have no items.

  • Wibrator logopedyczny Z-Vibe niebieski
  • Wibrator logopedyczny Z-Vibe ciemnoniebieski
  • Wibrator logopedyczny Z-Vibe szary

Wibrator logopedyczny Z-vibe

dostępność W magazynie
smak Nie
kolor niebieski
rodzaj materiału elastomer med.
zestaw multi-zestaw
multimedia instrukcja
powierzchnia aktywna różnorodna
PRODUCENT ARK Therapeutic Services, Inc.
  • zawiera VAT ( VAT 8% )
  • szybka wysyłka
  • najlepsza cena
132,00 zł

Opis

Wibrator logopedyczny Z-vibe z elastomerową rączką

- niezwykle uniwersalny i bardzo popularny na całym świecie produkt firmy amerykańskiej, specjalizującej się w tworzeniu pomocy logopedycznych;

DANE TECHNICZNE

Z- vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Wykonany jest z wysokiej jakości twardego i wytrzymałego tworzywa, z jakiego produkuje się narzędzia medyczne- elastomeru. Jest to wibrator logopedyczny o wysokiej częstotliwości - 7 000 cykli, jego cechą charakterystyczną jest niska amplituda - 0,03 mm. Zestaw zawiera szpatułkę PROBE, włącznik - pokrętło znajduje się u dołu narzędzia.

FUNKCJONALNA DWUSTRONNOŚĆ

Wibrator można wykorzystywać dwustronnie, nakręcając szpatułki z obydwu stron, wtedy szpatułka- głowica uruchamia wibrator poprzez przekręcenie w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę probe do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręconą szpatułkę fine, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszania.

Rozmaite przykłady stosowania szpatułek znajdziemy w poradniku Debry Lowsky Tips and Techniques for the Z-vibe dostępnym na naszej stronie w zakładce WYDAWNICTWA.

POPULARNOŚĆ

Wibrator logopedyczny Z-vibe jest narzędziem chętnie stosowanym przez specjalistów terapii mowy na całym świecie. Znajduje się w wielu protokołach diagnostycznych i terapeutycznych, między innymi w metodologii terapeutów z TALK TOOLS!

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ JAK ĆWICZYĆ LATERALIZACJĘ JĘZYKA z Z-vibe

PRODUKCJA: USA

ZASILANIE: patentowa  bardzo wytrzymała specjalna bateria do Z-vibe (mozna ją zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi).

WYRÓB MEDYCZNY

 

 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

   

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.