Wibratory Logopedyczne

You have no items.

  • Spirometr ćwiczeniowy
  • Spirometr ćwiczeniowy

SPIROMETR ĆWICZENIOWY

dostępność W magazynie
smak Nie
kolor niebieski
rodzaj materiału plastik
zestaw multi-zestaw
multimedia instrukcja
powierzchnia gładka
PRODUCENT Nie
  • zawiera VAT ( VAT 8% )
  • szybka wysyłka
  • najlepsza cena
59,00 zł

Opis

Spirometr ćwiczeniowy Incentive to skuteczne i unikalne w swojej klasie narzędzie ćwiczenia wdechu i wydechu z prostą funkcją kontrolną. Pacjent otrzymuje informacje zwrotną o właściwie wykonanym wdechu lub wydechu w postaci ruchu białej kulki w korpusie spirometra.

Co czyni SPIROMETR ĆWICZENIOWY unikalnym i funkcjonalnym?Po pierwsze - siłę z jaką należy wciągać powietrze lub wydychać można regulować dzięki przepustnicy w korpusie!Przy ćwiczeniach velum pozwala to na  mierzenie postępów Pacjenta. Po drugie możliwość zastosowania we wczesnym wieku u dziecka nawet 4 letniego, przez dorosłych Pacjnetów z astmą aż do później starości w rehabilitacji chorób płuc.

Dzieciom potrafiącym jedynie wciągać powietrze polecamy na początek łaczenie rurki z wylotem tylnym, potem przekładamy tubę i polecamy chwilę pooddychać przez spirometr - dziecko (Pacjent) dostrzeże, że kulka podnosi się, podczas gdy ono swobodnie oddycha.

ZASTOSOWANIE: ćwiczenia rozwijające pojemność płuc, ćwiczenia oddechowe, kształcenie toru wydechowego przez usta

PRODUKT REKOMENDOWANY DO REHABILITACJI W SCHORZENIACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH: po przebytych zapaleniach oskrzeli, płuc; po infekcjach wirusowych upośledzających czynności płuc.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA: ustnik nałożyć na niebieską tubę z wybranej strony; nadaje się do ćwiczeń wdechu i wydechu, wystarczy nasunąć rurkę na wybrany zawór, regulować przepustnicę od pozycji skrajnie prawej dla ułatwienia lub skrajnie lewej dla utrudnienia wdechu lub wydechu.

Informację zwrotną zapewnia kulka, która unosi się do góry podczas wykonywania danego zadania.

W ZESTAWIE: ustnik standard

ATEST CE

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

   

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.