Wibratory Logopedyczne

You have no items.

  • Naszyjnik logopedyczny ARK SMOK
  • Naszyjnik logopedyczny ARK SMOK

Naszyjnik logopedyczny ARK SMOK

dostępność W magazynie
kolor wielokolorowy
powierzchnia gładka
PRODUCENT ARK Therapeutic Services, Inc.
rodzaj materiału elastomer med.
smak neutralny
size średni

* Wymagane pola

  • zawiera VAT ( VAT 8% )
  • szybka wysyłka
  • najlepsza cena
42,00 zł

Opis

NASZYJNIK LOGOPEDYCZNY ARK SMOK
Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne, gryzaki ARK są produkowane w USA przez ARK Therapeutic. Nie zawierają ołowiu, lateksu, PVC, BPA ani ftalanów.
Naszyjnik ma kształt nieśmiertelnika z przetłoczeniem smoka. (oryg. ARK's DRAGON BITE)
WERSJE KOLORYSTYCZNE
CZERWONY - miękki
ZIELONY - XT
NIEBIESKI - XXT
 
INSTRUKCJA STOSOWANIA
 
Aby skrócić długość naszyjnika, w razie potrzeby: odpiąć naszyjnik, przełożyć sznurek przez jeden koniec klamerki na żądaną długość, zrobić węzełek i odciąć zbędne końce sznurka. Zagryzać tylko na figurce.
Chociaż gryzaki są trwałe i odporne, zgodnie z ich przeznaczeniem można oczekiwać oznak znoszenia/uszkodzeń. Trwałość gryzaków zależy od ilości i intensywności gryzienia, ich twardości (standard, XT, XXT) i innych zmiennych. Regularnie kontroluj produkt i wyrzuć po wykryciu pierwszych oznak uszkodzenia.
 
CZYSZCZENIE
 
Umyj przed pierwszym użyciem i każdorazowo po stosowaniu. Wyczyść gruntownie delikatnym mydłem z wodą. Produkt bezpieczny do mycia w zmywarkach do naczyń, (bez suszenia i wyparzania wysoką temperaturą).
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
Ten produkt NIE jest zabawką. Klamerka i sznurek nie są przeznaczone do gryzienia. Zawiera małe części, które mogą być przyczyną udławienia.
Nie dla dzieci poniżej 3 r. ż.  z powodu małych części i długiego sznurka, stanowiącego ryzyko uduszenia. Rekomendowane od 5 r. ż.  Wymagany nadzór dorosłych. Wyrzucić po stwierdzeniu pierwszych oznak uszkodzenia.
WYRÓB MEDYCZNY

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.