Wibratory Logopedyczne

You have no items.

Wibratory logopedyczne do wywoływania głoski r

   W ofercie PJ therapeutic znajdziecie Państwo trzy modele wibratorów logopedycznych przeznaczonych do wywoływania i kształcenia głoski "r" u dorosłych i dzieci.       Pierwszy i najczęściej zamawiany, zapewne dzięki najdłuższej sprzedaży, to popularny REREK. Szpatułki nakręcane są tu w plastykowy gwint. Sam model jest przezroczysty w kolorach niebieskich, różowych, zielonych i fioletowych. Amplituda 4- 6 mm w zależności od elastyczności i długości szpatułki. Częstotliwości można tłumić mocniejszym uchwytem dłoni lub dobrać słabszą baterię.
Model wprowadzony tuż po RERKU to Jiggler PLUS. Z jednej strony mamy gwint do nakręcania szpatułek, z drugiej zaś pociesznego stworka - słonika, duszka, aligatora i inne, którymi możemy prowadzić masaż zewnątrzustny, stąd funkcjonalność Jigglera w stosunku do RERKA jest nieco lepsza. Niestety, model z gwintem został wycofany niedawno z produkcji, za to zastapiono te jigglery innymi z regulacją częstotliwości.
Wreszcie Wiggler - oferta najnowsza, wibrator w którego uchwyt możemy wsunąć nie tylko szpatułki ZV, ale i inne szpatułki do masażu np. NUK lub NUBY, należy tylko nie przesadzić ze zbyt głębokim umieszczeniem w korpusie urządzenia, bo można uszkodzić wewnętrzny mechanizm elektryczny. Wiggler służyć może również do ćwiczeń grafomotorycznych. 
Wszystkie trzy modele pracują na bateriach paluszkach.